Kozmik Birliğin Kahramanları

Kozmik Birliğin Kahramanları

Etkinlik Yaş Sınırı: 
3-12 Yaş arası için uygundur.
Etkinlik Süresi: 60 Dk.

Türkiye'de ilk kez uygulanan yeni bir formatla hazırladığımız “Kozmik Birliğin Kahramanları Interaktif Uzay Macerası” oyunumuzda; LED ışıklı “Güç Bileklikleri“ ile her çocuğa farklı renkler ve görevler atanırken; sis, lazer, led poi, ışık, ses ve efektler ile macera daha da heyecanlı ve gerçekçi bir hale geliyor.

Dünyada satış rekorları kıran oyunların da yapıldığı “Unity 3D” oyun motorunu kullanarak sizlere; bilgilendirici, eğlenceli ve interaktif bir macera hazırladık. Dev ekrandaki bu macera, oyunculardan bağımsız akıp giden bir video görüntüsü değil, katılımcıların hızına ve kararlarına göre hareket eden bir bilgisayar oyunudur. Katılımcılar; kendileri için özel tasarladığımız uzay gemisiyle uzak galaksilere yolculuk yaparken, eğlenceli videolarla verilen görevler eşliğinde, atmosfer katmanları, temel astronomi, güneş sistemi ve gezegenlerini öğrenmenin yanı sıra; çevre bilinci, çöp ayrıştırma, geri dönüşüm, küresel ısınma, yenilenebilir enerji kaynakları, hayvanları sevme ve koruma konularında da bilinçlenecek ler.

Gezegenler arası seyahat ederken gemimiz, çılgın efektler, danslar ve gösteriler eşliğinde galaksiler arası zıplamalar yapıp çocukları yerlerinden oynatacak. Gösteri sonrası tüm katılımcılarla özel çerçevemiz ve photo wall ile hatıra fotoğrafı çektirilirken kahraman kimlik kartları da hediye olarak dağıtılacak.

Yer : DURU TİYATRO Tarih : 19 / Mart / 2023   Saati:13:00 Bİlet Al

Yer : DURU TİYATRO Tarih : 19 / Mart / 2023   Saati:15:00 Bİlet Al