İptal ve Ertelemeler

Duru Tiyatro, hava koşulları ya da izleyici ve çalışanları etkileyebilecek durumlarda etkinlikleri, gösterileri iptal edebilir veya erteleyebilir. Bir etkinlik, gösteri iptal edildiğinde uygulanacak prosedür Duru Tiyatro tarafından belirlenir ve duyurulur. Eğer etkinliğiniz iptal edilirse, uygulanacak prosedür konusunda  internet sitesinden veya Duru Tiyatro telefonlarından (0216 338 56 36) bilgi alabilirsiniz.
İptallerde Duru Tiyatro, size bilet bedelini geri ödeyecektir. Bir etkinliğin yeri veya tarihi değiştirildiği takdirde, bilet bedelinin iadesini yapmayı kabul ve taahhüt eder. 
İptal ve ertelemelerde Duru Tiyatro ile irtibata geçmek müşterilerimizin sorumluluğundadır. Buna rağmen, sizlere kolaylık sağlamak amacıyla Duru tiyatro Müşteri Hizmetleri bilet satın alırken veya durutiyatro.com'a üye olurken bize bildirilen telefon numarası veya e-mail adresi ile bilet sahiplerine ulaşmaya çalışırlar. Bilet alırken veya durutiyatro.com'a üye olurken sağlayacağınız telefon numarası, gösterilerin ertelenme ve iptali gibi durumlarda sizlere ulaşmamızı kolaylaştıracaktır.
Geri ödemeler konusunda Duru Tiyatro tarafından belirlenen son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uymak müşterilerimizin sorumluluğundadır.
Önemli Uyarı: İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin Duru Tiyatro Satış Noktalarına teslim edilmesi zorunludur. Biletlerin Duru Tiyatro’ya ulaştırılması sorumluluğu tamamen müşteriye aittir.